KAA

פרוייקט Turnkey - למה כדאי לבחור בכך?

פרוייקט Turnkey הוא תהליך ייצור ופיתוח שבו חברה אחת מפקחת על כל ההיבטים של ייצור הפרויקט מתחילתו ועד סופו. אותה חברה מטפלת בכל שלבי הפרויקט: החל משלב התכנון הראשוני, ומתקדמים לעיבוד שבבי/כלי עבודה, לאחר מכן לאבטחת איכות, ולבסוף לשלב הייצור, האריזה והמשלוח של הייצור.

ישנם יתרונות רבים של ייצור Turnkey הן עבור הלקוח והן עבור הספק, כולל תקשורת יעילה וחיסכון בעלויות. להלן, נדון ביתרונות אלה בפירוט.

זמני פיתוח וייצור קצרים יותר בפרוייקט Turnkey

הפתגם הישן "זמן זה כסף" בהחלט חל על תעשיית הייצור. דחיית הזמנות של לקוחות פירושה הפסדי רווחים ומוניטין מוכתם. לעתים קרובות קורה כאשר מספר חברות ייצור שונות עובדות על אותו פרויקט, חוסר התקשורת ו\או הארגון בין כל חלקי הפאזל, תורמים לזמני ייצור ארוכים באופן מתסכל.

עם זאת, שירותי ייצור Turnkey מסייעים למובילי פרויקטים לעקוף הרבה מהבעיות הללו. זאת מכיוון, שכל שלבי הייצור מאוחדים תחת חברה אחת. כך –  קל יותר לתאם משימות ותהליכי תקשורת יעילים מונעים אי הבנות מיותרות.

יתרה מכך, בפתרון Turnkey, כל אחד מחברי צוות היצרן מחויב לספק מוצר באיכות גבוהה, בהתאם לדרישות העיצוב שצוינו. מטרה משותפת זו משאירה את כולם ממוקדים בעבודה שעל הפרק.

ספק Turnkey מכובד תמיד יקבע פרוטוקולים שישמשו כבסיס להצלחת הצוות שלו. גישה שיטתית זו לזרימת העבודה של הפרויקט תגביר את היעילות ותבטיח את זמני הייצור ממוזערים. במקרה של אי עמידה בזמנים, שיתוף פעולה עם חברת ייצור בודדת במקום מספר רב של חברות מקלה ומפשטת מאוד את החזרת הפרויקט למסלול.

Turnkey Project Woman near working on electrical machine of some sort

ב Turnkey קיים ייצור ועיצוב דינמי עמיד

ב Workflow של פרויקט המפוצל בין מספר חברות, מעצבים ויצרנים מתלבטים לעתים קרובות על מאפיינים שונים של המוצרים המבוקשים. בנוסף, כאשר חברי הצוות צריכים לבצע התאמות לפרויקט באמצע התהליך, על מובילי הפרויקט לתאם בין מחלקת העיצוב והחברה היצרנית, ולהבטיח שכולם יהיו באותו עמוד בכל שינוי.

מצד שני, ספקי Turnkey יכולים לאחד את מחלקות התכנון והייצור לנקודת גישה מרכזית אחת. במקום ליצור קשר בנפרד עם המעצבים והספקים בכל פעם שיש לבצע שינוי בעיצוב קיים, אתם תוכלו להנות מתקשורת יעילה עם חברה אחת ונקודת קשר אחת. זה גם מאפשר יישום מהיר יותר של השינויים הדרושים.

חברות פרוייקט Turnkey מבוססים גם שוכרים צוותי ייצור עם שנים של ניסיון בעבודה בשיתוף פעולה הדוק עם מעצבים ויצרני כלים. זה מביא ל"רמת נוחות" מסוימת בכל הנוגע ליישום התאמות באמצע הפרויקט.

בנוסף, כל כאב הראש של תיאום לוחות זמנים של ספקים, ניהול ספקים שונים ושליחה או שליחה חוזרת של תוכניות ואבות טיפוס מתבטל בתהליך Turnkey. הספק היחיד שלך אחראי באופן מלא על הפרויקט ויכול לעדכן אותך באופן מיידי באמצעות אימייל או שיחת טלפון. התוצאה הסופית היא תהליך עיצוב וייצור חזק ואחיד.

האם פרוייקט Turnkey מתאים לחברה שלי?

אם העסק שלכם צריך שירות פיתוח פרוייקט  Turnkey מהיר, יעיל וחסכוני, אנו ב – ק.א.א יכולים לספק הכל מייצור בסיסי ועד הרכבה מלאה של המוצר. תקבל את התמיכה המלאה של צוות הנדסת התכנון והייצור שלנו לאורך כל התהליך, כך שניתן יהיה לזהות כל בעיה ולטפל בה מהר ככל האפשר.

כאשר הפרויקטים עוברים משלב התכנון והצעת המחיר, אנו מתאמים את בניית הכלים ואבות הטיפוס, מאמר ראשון של דוגמאות בדיקה ו- אישורים סופיים. במהלך הייצור אנו נמצאים באתר ומבטיחים שכל המפרטים המוסכמים, כולל אריזה ראשונית ומשנית סופית נכונים. 

יש שינוי לעשות בפרויקט? רוצה להוסיף תכונה חדשה או לשנות מימד? עם יצרן Turnkey, זאת לא בעיה! 

יצרני Turnkey מספקים עיצוב וייצור במקום אחד – מה שהופך את התקשורת בין המעצב, היצרן והמתקין להרבה יותר פשוטה מכל פרויקטים אחרים .

כל שינוי בעיצוב מועבר באופן מיידי ונלקח בחשבון בתהליך הייצור וההתקנה, ללא שיחות טלפון נוספות וכאבי ראש.

לאחר עריכת מחקר על יצרני Turnkey, ודא שהם מציעים מסלול חסכוני וחסכוני בזמן להצגת מוצר חדש. חלק מהיתרונות הללו צריכים לכלול:

 

תמיכה בעיצוב

רֶכֶשׁ

הרכבה בנפח נמוך וגבוה.

מכלולים אלקטרו-מכניים

הרכבה סופית.

בדיקה תפקודית מלאה.

שירותי אריזה ומשלוחים.

משלוחים מתוזמנים.

עוד מאמרים בנושא

פיתוח מוצר טכנולוגי

פיתוח מוצר טכנולוגי בישראל

פיתוח מוצר טכנולוגי בעידן המודרני נתפס כאחד האתגרים המרתקים ביותר בעולם ההייטק, דורש חדשנות, יצירתיות ותכנון אסטרטגי לשילוב טכנולוגיות מתקדמות במוצרים שישנו את פני החיים

למאמר »